ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.07.2017 | 17:21

Медичнi заклади Кропивницького за два мiсяцi у «ProZorro» оголосили понад 40 закупiвель

Медичнi заклади Кропивницького за два мiсяцi у «ProZorro» оголосили понад 40 закупiвель

У системi електронних закупiвель «ProZorro» за пiдсумками травня i червня медичними закладами оголошено 41 закупiвлю, з яких завершено 26. Результат - проведено троє вiдкритих торгiв, чотири допороговi закупiвлi, викладено 18 звiтiв i проведена одна переговорна процедура.

«Економiя становить 3% (67 188 грн.) лише по трьом закладам, а саме – Полiклiнiчне об’єднання м. Кiровограда, центри первинної медико-санiтарної допомоги 1 i №2. З них 75% заощаджено на допорогових закупiвлях. Двома центрами первинної медико-санiтарної допомоги проведено 12 закупiвель з придбання лiкарських засобiв, медичних виробiв, обладнання. В результатi було зекономлено – 50 748 гривень», - вiдзначає фахiвець вiддiлу аналiтики  та адвокацiї Кiровоградського обласного вiддiлення Всеукраїнської благодiйної органiзацiї «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Алiна Логiнова.

Серед продуктiв харчування, товарiв для господарських потреб та рiзноманiтних лiкарських засобiв, що закуповувались на незначнi суми, були i значнi покупки. Пологовий будинок №1 закупив пiдгузки дитячi i дорослi на 214 тис. грн., а центр первинної медико-санiтарної допомоги №1 – на 92 тис. грн. ЦПМСД №2 закупили 1280 тест-систем для виявлення ВIЛ 1 i 2 типiв за 28.3 грн./штука, провiвши допорогову закупiвлю.

Центральною мiською лiкарнею 23 червня було пiдписано договiр з ТОВ «ЛIВIН» про закупiвлю рентгенодiагностичної системи на базi дистанцiйно-керованого рентгенiвського апарату на три робочих мiсця OPERA-T30cs за 3 987 997 грн. з економiєю 13 003 гривень за процедурою «вiдкритi торги» з публiкацiєю англiйською мовою. У свою чергу, Полiклiнiчне об’єднання протягом червня проводили вiдкритi торги та визнали переможцем ТОВ «ФIРМА РЕСМЕДЦЕНТР» у тендерi про закупiвлю комплексу рентгенiвського дiагностичного (цифрового) апарату на два робочих мiсця за 1 990 200 грн. i вже 7 липня уклали та опублiкували договiр.

Договiр про капiтальний ремонт рентгенологiчного кабiнету стацiонару №1 Центральної мiської лiкарнi на суму 522 тис. грн. укладено в травнi, а сам ремонт планується завершити 10 жовтня 2017 року

У пiдсумку монiтори вiдзначають, що заклади охорони здоров’я мiста провели закупiвлi в травнi та червнi без суттєвих помилок. В свою чергу нагадують, що замовники - лiкарнi мiста та областi завжди можуть звернутись за консультацiєю з питань закупiвель за допомогою електронної системи публiчних закупiвель «ProZorro» до аналiтика КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Логiнової Алiни (095-13-95-789).

Матерiал пiдготувала Вiкторiя Семененко, PR-менеджер КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

216 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.