ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Майже 14 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки з початку 2018 року

Майже 14 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки з початку 2018 року

 

У січні-серпні 2018 року продано органами місцевого самоврядування 25 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 2 726 га на суму 4,57млн гривень.

Проведено 77 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 132 земельних ділянок загальною площею 1,884 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 9,257 млн грн, та продано 1 земельну ділянку у власність площею 0,003 га, ціна продажу якої склала 12,732 тис. гривень.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 52 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 86 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,606 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати - 6,805 млн грн.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2018 року надійшли кошти в сумі 13,896 млн грн.

Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

137 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.