ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Майже 1,7 тисячі звернень щотижнево опрацьовують землевпорядники Кіровоградщини

 

Державні кадастрові реєстратори Кіровоградської  області з початку 2018 року опрацювали 42 226 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). За статистикою землевпорядники Кіровоградщини у середньому за тиждень опрацьовують майже 1,7 тисячі таких заяв.

Одною із популярних послуг у сфері земельних відносин є надання витягів із Державного земельного кадастру. Так, працівники цьогоріч видали 17437 таких документів. Найбільше у м.Кропивницький й районі (1969), м.Знам’янка та районі (1415), м.Олександрія й районі (1685), Добровеличківському районі (1195), Олександрівському районі (1155), Новомиргородському (1046).

Державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області зареєстрували 24789 земельних ділянок. Найбільше зареєстровано у Кіровоградському районі та м.Кропивницькому – 3626 ділянок,  трохи менше–2329 у Новомиргородському, 2209 – Новоукраїнському, 1759 – Маловисківському, 1641 – Олександрії та Олександрійському, 1754 – Новоархангельському, 1021 - Світловодському районах.

Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

106 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.