ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.10.2018 | 15:56

Майстриня з Олександрiї виготовляє популярні іграшки. ФОТО

Майстриня з Олександрiї виготовляє популярні іграшки. ФОТО

Iрина Колякiна з Олександрiї п'ять рокiв поспiль шиє унiкальнi авторськi iграшки. Її вiзитiвкою спершу стали автентичнi ляльки-українки, а тепер популярностi набули i м’якi коти, кози, лосi, лелеки, кури та поросята. Про це ідеться у блозі Наталії Луценко.

Активно шити iграшки майстриня розпочала в останнi роки. Естафету перейняла вiд мами Iнни Фiлiмонiвни. Спочатку робила їх для Власного задоволення, а потiм – на продаж. Для шиття додатково придбала двi швейних машинки. Свої роботи на загал виносити почала не одразу. Тепер же демонструє на усiх мiсцевих ярмарках i етно-культурних заходах.

"Кожна iграшка має власне обличчя i свої неповторнi риси та характер. Виготовлення однiєї у цiлому займає мало часу, але це копiткий процес. Усе залежить вiд натхнення", – зазначила Ірина.

Заголом її iграшки – це казковi герої та мультяшнi персонажi. Iдеї їх створення олександрiйка черпає в iнтернетi. А деякi пiдказує чоловiк Костянтин. 

236 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.