ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.06.2018 | 17:05

Майстриня з Кропивницького стане однiєю з героїнь всеукраїнського проекту «Ukrainer»

Майстриня з Кропивницького стане однiєю з героїнь всеукраїнського проекту «Ukrainer»

Минулих вихiдних учасники команди всеукраїнського проекту «Ukrainer» завiтали у гостi до майстринi з ткацтва Валентини Добровольської. Знiмальна група поспiлкувалася з кропивничанкою, дiзналася секрети її творчостi, громадської дiяльностi, побувала на заняттi гуртка майстринi з декоративно-прикладного мистецтва.

«На учасникiв проекту я чекала iз певним хвилюванням. У переддень вiзиту нiяк не могла визначитися, як вiтати гостей, а вже з самого ранку пекла для хлопцiв торт. День зйомок пролетiв непомiтно, ввесь час експедитори розпитували мене про мiй життєвий шлях, цiкавились творчими здобутками. Увагою мене оточили зусібіч у прямому сенсi цього слова, вiдеографи намагалися вловити кожну емоцiю, кожен мiй порух», – коментує зустрiч Валентина Добровольська.

Наразi учасники команди перебувають в експедицiї iсторичним регiоном Запорiжжя, у тому числi Кiровоградщиною. Героями проекту стають непересiчнi особистостi, якi надихають на звершення, змiнюють Україну на краще.

Пiсля гостин у панi Валентини, знiмальна група «Ukrainer» вирушила до НВО №6, де майстриня опiкується творчим гуртком.

«Iдея вiзиту до школи виникла спонтанно. Прощаючись iз хлопцями, я ненароком додала, що треба готуватися до завтрашнього уроку з декоративно-прикладного мистецтва. Вже за годину я телефонувала до дирекцiї школи, аби попередити, що до закладу завiтає знiмальна група проекту», – розповiдає майстриня.

Окрiм своєї творчої дiяльностi панi Валентина вiдома ще й тим, що активно займається волонтерською дiяльнiстю, закликає всiх присутнiх допомагати вiйську.

Пiсля закiнчення зйомок група проекту вирушила до села Покровського Новоархангельского району, де вiдвiдала молочну ферму «Золота коза» Сергiя та Тетяни Орловських.

Низку матерiалiв із Кiровоградщини, до якої увiйде iсторiя Валентини Добровольської, планують опублiкувати наступного року.

685 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.