ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2018 | 14:30

Лише один район Кіровоградщини стовідсотково використав компенсацію по програмі "Доступні ліки"

Лише один район Кіровоградщини стовідсотково використав компенсацію по програмі "Доступні ліки"

Переважна більшість територій області зволікають з використанням коштів на реімбурсацію за урядовою програмою "Доступні ліки". Про це зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко під час апаратної наради, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

За словами заступника голови ОДА, Міністерство охорони здоров’я проаналізувало стан використання регіонами держави з початку року коштів, передбачених для реімбурсації (компенсації) за урядовою програмою "Доступні ліки", і звертає увагу на незадовільну ситуацію в цьому питанні, що безпосередньо стосується і Кіровоградської області. 

Нагадаємо, урядова програма "Доступні ліки" дає можливість громадянам, які хворіють на серцево-судинні недуги, бронхіальну астму чи діабет 2 ступеня, отримувати в аптечних закладах безкоштовно або з незначною доплатою лікарські засоби, необхідні для їхнього лікування та зміцнення здоров’я.

Від 30% до 41% запланованих для території коштів використали з початку року Благовіщенський, Онуфріївський, Маловисківський райони, від 20% до 28% – Добровеличківський, Гайворонський райони, міста Кропивницький, Світловодськ, Знам’янка, Олександрія. Менше, ніж 20% належних коштів, освоїли Знам’янський, Новоукраїнський, Петрівський, Олександрійський та Кіровоградський райони.

Єдина територія області, яка у січні стовідсотково використала передбачений для неї фінансовий ресурс – Новомиргородський район.

Слід зазначити, що минулого тижня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що у 2018 році суттєво розширено перелік безкоштовних ліків за цією урядовою програмою, а для її реалізації в державному бюджеті заплановано один мільярд гривень та наголосив на посиленні відповідальності місцевих органів влади за безумовне виконання програми, забезпечення дійсної доступності громадян до визначеного переліку ліків на всій території України.

177 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.