ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Куля наздогнала одного з кращих кіровоградських бійців. ФОТО

Куля наздогнала одного з кращих кіровоградських бійців. ФОТО

Сьогодні з Театральної площі Кіровограда провів у вічність Віталія Волкотруба, бійця, який поклав життя, захищаючи рідну країну від російських окупантів. Він був молодшим сержантом, командиром відділення – начальником радіостанції відділення управління загону спеціального призначення. Віталій загинув 31 серпня під час відходу з іловайського "котла", не доїжджаючи до населеного пункту Червоносільське Іловайського району. У Віталія Волкотруба залишилась сім'я - дружина і маленький син. 

Зі словами співчуття до родини загиблого героя звернулась заступник голова Кіровоградської ОДА Віта Атаманчук: "Кожного разу все тяжче підібрати те слово, щоб можна було висловити той біль, який ми всі разом переживаємо. Для козака-воїна було за честь померти в бою, в козацький період вважалось, якщо він загинув у бою, то душа іде прямо до раю. Шановні батьки, рідні, дружино, тримайтеся, нічого не лишається ніж вижити і витримати все. Шановні українці, Україна була, є і буде".

Командир групи капітан Максим Брянчиков розповів яким був Віталій за життя: "Знаю його давно, більше шести років, він був радистом, потім командиром відділення. Його життєвим девізом було "роби як я". Він завжди був спокійним і розсудливим. Перш ніж виконати якесь завдання, він кілька разів подумає і виконає його так, як ніхто. Він робив усе так, що краще за нього це не міг зробити ніхто інший. Хочу подякувати батькам, за те, що виховали такого сина. Йому б і самому ростити сина і піклуватись про сім'ю, але він, на жаль, загинув. Але загинув як герой. Він виконав свій обов'язок. Хочу сказати йому: Віталя, дякую тобі, що ти нас завжди підтримував. Ніколи не боявся, першим рвався у вертоліт, першим рвався на складні завдання. Але воно так виходить завжди, куля знаходить найсміливішого, першого у строю. Нехай земля буде тобі пухом".

Співслужбовець загиблого героя молодший сержант Павло Скорий: "Перш за все хочу сказати, що цю людину я знав особисто, він був моїм другом. Ми з ним починали служити . Він був також моїм начальником, командиром відділення. Ми з ним брали участь у різних змаганнях, неодноразово були на навчаннях, ділили одну флягу води на двох, одну банку каші на двох, вдвох були за кордоном. У зоні АТО я з ним перетинався також не один раз. Він був героєм і достойним прикладом для наслідування. Усім близьким співчуття. Ми його ніколи не забудемо, не забудемо, що сталось і хтось за це відповість".

Поховають героя на його малій батьківщині у Бобринці. 

Вічна пам'ять Герою!


2036 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.