ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2018 | 14:20

Куди підприємства Кіровоградщини експортували найбільше товарів з початку року?

Куди підприємства Кіровоградщини експортували найбільше товарів з початку року?

У сiчнi-лютому 2018 року пiдприємства Кiровоградської областi експортували товари до 81 країни свiту на загальну суму 61,8 мiльйона доларiв США. Це на 0,4% бiльше, нiж за аналогiчний перiод минулого року. Найбiльше товарiв Кiровоградщина продала до Iндiї, Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Китаю. Про це йдеться на сайті "Олександрійські новини".

Водночас експерти вiдзначили скорочення експорту товарiв до країн Європейського Союзу на 9%, до 11,6 мiльйона доларiв. Частка експорту товарiв до країн ЄС становила 18,8% загального обсягу експорту по областi.

Серед товарiв на експорт переважали жири та олiї тваринного або рослинного походження, продукти рослинного походження, готовi харчовi продукти; машини, обладнання та механiзми, електротехнiчне обладнання, текстильнi матерiали.

Основу iмпортних надходжень склали механiчнi машини, засоби наземного транспорту, крiм залiзничного, пластмаси, полiмернi матерiали.

188 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.