ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.04.2018 | 09:30

Кропивницький: зупинки громадського транспорту планують пофарбувати

Кропивницький: зупинки громадського транспорту планують пофарбувати

Усі зупинки громaдського трaнспорту в облaсному центрі необхідно пофaрбувaти тa привести до нaлежного стaну.

Таке доручення дав мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович керiвнику головного управлiння житлово-комунального господарства Вiктору Кухаренку пiд час щотижневої апаратної наради у мiськiй радi. Про це йдетьсяна сайті міської ради Кропивницького. 

"Термiново пофарбувати усi зупинки громадського транспорту, що належать до комунальної власностi мiста. Якщо орендарi не добросовiсно виконують свої обов’язки, то на найближчому сесiйному засiданнi буде прийняте рiшення повернути орендованi зупинки у власнiсть мiста", - наголосив Андрiй Райкович.

Мiський голова зауважив, що зупинки надавались в оренду не для облаштування на них сезонної торгiвлi. Мiсця очiкування громадського транспорту повиннi виглядати охайно, бути облаштованi лавками, урною для смiття, освiтленням та мати розклад руху транспорту. Саме такi зупинки - це ознака культури, порядку, ознака обласного центру.

142 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.