ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2017 | 15:20

Кропивницький: жінок та дівчат запрошують на тренiнги iз самооборони

Кропивницький: жінок та дівчат запрошують на тренiнги iз самооборони

У рамках кампанiї 16 Днiв Активiзму проти ґендерно обумовленого насильства, представники ГО «Територiя успiху» запрошують жiнок i дiвчат Кропивницького на тренiнги iз самозахисту. Участь у тренiнгах (в одному чи в усiх трьох) безкоштовна за умови реєстрацiї за посиланням.

5 грудня об 11:00 запрошують на тренiнг iз психологiї нападника, який проведе Андрiй Фоменко (психологiчна майстерня «Iнсайт»). Мiсце проведення тренiнгу: вул. Тараса Карпи, 84, кабiнет 609.

6-7 грудня о 18:00 жiнок запрошують на практикум iз самооборони, який проведе президент обласної федерацiї кiокушинкай карате i керiвник вiддiлення Нацiонального олiмпiйського комiтету в областi Олександр Кузьмiн.  Заняття проходитимуть у спортивному клубi «Будокан» (вул. Зiнченко, 1, в районi готелю «Турист», напiвпiдвальне примiщення). Участь у тренiнгах безкоштовна.

В Кiровоградськiй областi, як i в усьому свiтi, кампанiя 16 Днiв Активiзму проти ґендерно обумовленого насильства триватиме з 25 листопада(Мiжнародного дня боротьби з насильством щодо жiнок) до 10 грудня (Мiжнародного дня прав людини).

Детальнiше про заходи у Кропивницькому та областi можна дiзнатися з анонсiв у ЗМI, а також на facebook-сторiнцiкампанiї за посиланням.

Довiдка
Кожна п'ята жiнка в Українi бодай раз у життi зазнавала фiзичного або сексуального насильства. Наслiдки насильства для економiки країни сягають $10,8 мiльйонiв на рiк лише за офiцiйними даними, згiдно дослiдженню Фонду ООН у галузi народонаселення. Окрiм зусиль на рiвнi влади, мiжнародних та громадських органiзацiй, необхiднi також змiни в свiдомостi кожного українця та розумiння, що насильство є абсолютно неприйнятним i кричущим порушенням прав людини. 

184 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.