ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2018 | 14:44

Кропивницький: завдяки громаді в обласному онкодиспансері з'явиться апарат для електрозварювання біологічних тканин

Кропивницький: завдяки громаді в обласному онкодиспансері з'явиться апарат для електрозварювання біологічних тканин

Активісти придбали апарат для електрозварювання біологічних тканин для Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. Про це йдеться на сторінці Тетяни Ткаченко-Суханової у Фейсбук.

"Друзі, раді повідомити, що придбане обладнання за кошти, зібрані під час проведення дев'ятого Великоднього благодійного аукціону, – вже у Кропивницькому. Передача пройде 14 серпня о 12:30 у приміщенні Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру біля актового залу (на другому поверсі)", – йдеться у повідомленні.

Обладнання придбали в Інституті імені Патона НАН України. Це – "ВЧ ЗЖТ ЕКВЗ-300" (високочастотне зварювання живих тканин). Його вартість –  90 тисяч гривень. А також купили два очищувачі повітря з іонізацією "Philips AC2887" за – 18 390 гривень.

Нагадаємо, цього року під час аукціону зібрали 108 390 гривень. (88 790 гривень – за лоти та 19 600 гривень – за квитки). 

317 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.