ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 09:50

Кропивницький: заступник міського голови перевірив хід виконання робіт по провулку Об'їзному. ФОТО

Кропивницький: заступник міського голови перевірив хід виконання робіт по провулку Об'їзному. ФОТО

Учора, 10 жовтня, пройшла виїзна технiчна нарада заступника мiського голови Олександра Мосiна із керiвництвом ТОВ "Мiстобудiвний загiн № 112" та фахiвцями-проектантами щодо перебiгу капiтального ремонту шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому. Про це йдеться на сайті міськради.

За словами директора пiдприємства-пiдрядника Сергiя Порожнюка, капiтальний ремонт шляхопроводу розпочався iз демонтажу старого пошкодженого бетонного покриття та робiт iз вiдновлення гiдроiзоляцiї пошкодженої огорожi.

"Вiдповiдно до проекту пiсля демонтажу старого покриття запланували проведення антикорозiйного захисту несучих конструкцiй знизу, пiд мостом. Далi ми пiднiмемо два крайнiх прогони мосту i замiнимо його опорнi частини, оскiльки вони вже дуже старi i ними пiшли сколи", – повiдомив Сергiй Порожнюк.

Керiвник підприємства зауважив, що на момент проведення замiни опор, мiст перекриють для руху транспорту. За iнформацiєю Сергiя Порожнюка, такi роботи, найiмовiрнiше, проводитимуть у нiчний час, щоб була можливiсть повнiстю заблокувати проїзд та встановити новi опорнi частини шляхопроводу.

Проiнспектувавши хiд ремонтних робiт Олександр Мосiн зазначив, що ремонт шляхопроводу виконується у вiдповiдностi до плану робiт i якiсть робiт перебуває пiд постiйним контролем мiської влади. Посадовець наголосив на тому, що проведення розширеної технiчної наради на об’єктi будiвництва було вкрай необхiдним, оскiльки у процесi виконання реконструкцiї виникає багато питань, якi потребують невiдкладного вирiшення.

"Роботи попереду ще багато. Нарада мала на метi пiдбити пiдсумки виконаних робiт та виявити дефекти, якi спливли пiд час демонтажних робiт. Ми обговорили усi нюанси i на наступному етапi ремонту мосту знову зберемось, перевiримо якiсть виконаних робiт i визначимось, що додатково необхiдно буде зробити", – вiдзначив Олександр Мосiн.

За його словами, значних пошкоджень мiст зазнав через вплив води, яка зайшла в будiвельнi конструкцiї i зруйнувала їх, оголила арматуру. Тому металевi частини відновлять, їх оцинкують або пофарбують, потiм встановлять опалубку, заллють бетоном i проведуть необхiднi випробування. Щодо додаткових робiт, то є ймовiрнiсть збiльшення об’єму бетонування. Про додаткове фiнансування мова поки не йде, але може бути й таке, що необхiдно буде коригувати кошторис проекту.

228 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.