ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2017 | 15:02

Кропивницький: заходи до Дня Прапора та Дня Незалежностi України

Кропивницький: заходи до Дня Прапора та Дня Незалежностi України

Сьогоднi, 14 серпня, у мiськiй радi  вiдбулася нарада з питань пiдготовки та вiдзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежностi України.

23 серпня вiдзначення Дня прапора розпочнеться з покладання квiтiв до монумента Героям  Небесної сотнi о 8 ранку на площi Героїв Майдану. Звiдки мiстяни ходою пiдуть на покладання квiтiв до меморiальних дошок Вiктору Чмiленку та В'ячеслава Чорноволу, а потiм до пам'ятника Тараса Шевченка.  8.50 вiдбудеться пiдняття Державного прапора України на площi перед бiблiотекою Тараса Шевченка. У зв’язку з цим рух по вулицi Шевченка вiд Чорновола до Декабристiв буде обмежений. 

У стiнах мiськради 23 серпня вiдбудеться зустрiч iз сiм'ями загиблих учасникiв АТО, якi пiд час урочистостей отримають грошову допомогу. Пiсля цього присутнi вiдправляться на покладання квiтiв на кладовища, де похованi загиблi герої.

24 серпня урочистостi з нагоди вiдзначення Дня Незалежностi розпочнуться о 9 ранку на Театральнiй площi, якi триватимуть протягом години. 
Святкування з нагоди 26-ї рiчницi Незалежностi продовжаться о 10.30 на площi перед мiськрадою. З 10-ї години там проходитиме Фестиваль українських смаколикiв. У заходi братимуть участь навчальнi заклади мiста, волонтери та райони - Подiльський та Фортечний.

Смаколики можна буде придбати за символiчну плату. Зiбранi кошти передадуть громадськiй органiзацiї "Серця матерiв".

24 серпня о 18 годинi у драматичному театрi Кропивницького вiдбудеться святковий концерт мiського професiйного духового оркестру.
Традицiйно у День Незалежностi вiдбудеться Хода вишиванок, яка розпочнеться о 17 годинi. Стартуватиме хода вiд пам'ятника Янгола-охоронця i фiнiшуватиме на площi Героїв Майдану, де органiзатори влаштують святковий концерт. Як ранiше писав РК, цього року хода вишиванок вiдрiзнятиметься вiд минулорiчних. 

Крiм того, 24 серпня протягом дня на козачому островi вiдбуватиметься свято до Дня Незалежностi.

1635 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.