ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2019 | 17:49

Кропивницький: водіям маршруток розкажуть, де не можна висаджувати пасажирів

Кропивницький: водіям маршруток розкажуть, де не можна висаджувати пасажирів

Провести роз’яснювальну бесіду з власниками та водіями маршрутних таксі обласного центру доручив своєму заступнику Олександру Вергуну міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.

“Я хочу ще раз повернутися до ремонту доріг, але дещо з іншим акцентом. Відновлення, а головне, збереження трав’яного покрову на газонах уздовж доріг”, – зауважив Андрій Райкович.

Як приклад, очільник міста навів капітально відремонтовану вулицю Короленка, де нині відновлюють газонну частину, рекультивують  землю та незабаром посіють траву.

“Народ вийде з транспорту і піде, як заманеться, аби ближче. Це ж правда, прикра реальність, яка давно стала нормою. Тому треба провести роз’яснювальну роботу, де можна зупинятися маршрутному таксі, де здійснювати висадку пасажирів”, – зазначив міський голова.

Андрій Райкович доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку міської ради організувати зустріч із перевізниками, які працюють у режимі маршрутного таксі, і домовитись, щоб водії зупинялись у межах так званих “кишень”, де поруч облаштовані тротуари, а не на кожну забаганку пасажирів.

369 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.