ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2019 | 15:36

Кропивницький: вихованців дитячих будинків сімейного типу запросили на відпочинок до військово-патріотичного табору

Кропивницький: вихованців дитячих будинків сімейного типу запросили на відпочинок до військово-патріотичного табору

Сьогодні, 11 квітня, заступниця міського голови Кропивницького Наталія Дзюба зустрілась із прийомними батьками і батьками-вихователями, які проживають в обласному центрі та виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також на зустріч запросили керівників виконавчих органів та директора комунального закладу «Дитячий будинок «Наш дім».

Одним із головних питань, яке порушили батьки під час зустрічі, було питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

“У сучасних умовах реформування медичної галузі надзвичайно важливим є проходження дітьми-вихованцями поглиблених медичних оглядів, які вони повинні проходити двічі на рік. Тому ми вважаємо, є сенс започаткувати графіки проведення таких оглядів”, – зазначила одна з батьків-вихователів.

Критично прийомні батьки висловилися щодо питання транспортного обслуговування дітей зазначеної котегорії. Навіть за наявності бланка єдиного квитка дітей іноді висаджують із маршрутних таксі. Ті не завжди можуть зорієнтуватися, де саме вони опинилися, телефонують дорослим задля отримання допомоги. Такі факти непоодинокі.

Незабаром розпочнеться літній сезон, а тому питання відпочинку є актуальним для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Діти іноді не виявляють бажання відпочивати без прийомних батьків, або не досягли відповідного віку для самостійного відпочинку у таборі, через що питання сімейного відпочинку стоїть досить гостро. 

Присутній на зустрічі голова Громадської ради Леонід Лузан запропонував батькам корисний відпочинок для їхніх дітей, а саме: пройти вишкіл у таборі військово-патріотичного виховання. Батькам-вихователям така ідея прийшлася до душі, оскільки вони також можуть долучитись до такого відпочинку у якості інструкторів.  

155 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.