ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.11.2018 | 17:55

Кропивницький: відзначили 54-ту річницю селища Гірничого. ФОТО

Кропивницький: відзначили 54-ту річницю селища Гірничого. ФОТО

Традицiйно у першу недiлю листопада на Гiрничому відзначили день селища. Цього року це 54-та рiчниця.  Про це йдеться на сторінці у Фейсбук депутата міськради Григорія Сергієнка.

"Заселення селища розпочалося у 60-ті роки минулого столiття, коли геологи виявили тут поклади уранових руд. Iсторiя мiкрорайону тiсно пов’язана із геолого-розвiдувальною експедицiєю № 37 (ГРЕ-37). Тому головними гостями на святi були "першопроходцi", якi будучи геологами, будiвниками та буровиками, розпочали розбудову мiкрорайону. Гiрничан зi святом привiтали Антонiна Корiнь, Валентин Кончаков, Олександр Боршуляк, Вiталiй Коротков. Ініціатор заходу – керівник ансамблю "Горицвіт" Ніна Міщан. Святкування пройшло за сприяння партiї "Наш край" на чолi з Андрiєм Табаловим та голови ГО "Єднiсть громади" Юрiя Сидоренко. Вiд iменi партiї я вручив подарунки старожилам селища", – йдеться у повідомленні.

346 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.