ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.03.2019 | 16:21

Кропивницький відвідав кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський

Кропивницький відвідав кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський

Cьогодні, 25 березня, у Кропивницькому перебуває єдиний кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.

Після зустрічей із медиками двох лікувальних установ та студентами й викладачами Центральноукраїнського національного технічного університету пан Кошулинський поспілкувався з журналістами.

Перерахувавши головні аспекти своєї програми, спрямованої на боротьбу з олігархатом та поліпшення умов життя для українців, лідер націоналістів відповів на запитання представників ЗМІ довкола Укроборонпрому, пільг для військових, ефективності пенсійної реформи та шляхів інвестицій у вітчизняну економіку.

«У моїй програмі йдеться і про мир на українських правилах. Там немає місця для Укроборонпрому. Це – надбудова, створена свого часу Януковичем для отримання надприбутків від військового комплексу. Замість того, аби ліквідувати структуру, чинна влада просто «осідлала» розроблені попередниками схеми», – зазначив політик.

Він переконаний, що держава замало робить для захисників України, «тому велика частина військових просто звільняються». Одна з причин невдоволення – відсутність фахової комплексної програми. Націоналісти готові голосувати за таку і втілювати її в життя.

«Я мав тривалу й доволі цікаву розмову зі студентами технічного університету. Вони порушили тему відтоку молоді за кордон. Це питання можна повернути на користь України. Для початку слід зрозуміти, що кошти заробітчан – це значні інвестиції в розвиток держави. Відтак треба всіляко підтримувати своїх інвесторів, скажімо, звільнити на певний час бізнес родичів заробітчан від податків», – зауважив Руслан Кошулинський.
236 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.