ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.11.2017 | 17:05

Кропивницький УТОС отримав металообробне обладнання. ФОТО

Кропивницький УТОС отримав металообробне обладнання. ФОТО

Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю кропивницьке учбово-виробниче підприємство Українське товариство сліпих (УТОС) отримало першу партію металообробного обладнання. Про це у коментарі РК зазначив керівник підприємства Вадим Савченко. І додав, що прилади закупили за підтримки мецената Андрія Табалова.

«Минулого року Андрій Олександрович допоміг закупити прилади для обробки деревини, цьогоріч закупили металоріжуче та металообробне обладнання. У планах запустити новий цех із виробництва шкільних парт. Раніше ми виготовляли парти кустарним методом, а зараз хочеться наростити виробництво. Аби мати можливість платити гідну зарплату та взяти на роботу більшу кількість людей з інвалідністю. Тим більше, що ми довели – наше підприємство робить якісну продукцію із конкурентоспроможною ціновою політикою», - підкреслив Вадим Савченко.

Наразі УТОС займається виготовленням спортивних та дитячих майданчиків. За словами Вадима Савченка, чимало клопоту  приносять вандали, які руйнують майданчики. 

«Хоча ми робимо міцні конструкції, однак, якщо їх розхитувати чи бити кувалдою, то зрозуміло, що майданчики не витримують», - підкреслив Савченко. І додав, що їхнє підприємство ремонтує поруйновані  майданчики.

474 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.