ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.12.2017 | 15:15

Кропивницький: учні альтернативної школи відвідали музей 3-го окремого полку спецпризначення. ФОТО

Кропивницький: учні альтернативної школи відвідали музей 3-го окремого полку спецпризначення. ФОТО

Учнi альтернативної школи «КрОК», вiдвiдали музей 3-го окремого полку спецпризначення, що в мiстi Кропивницькому. Про це йдеться на сторінці  3-го окремого полку спеціального призначення у Фейсбук.

Нинi музей перебуває на реконструкцiї та працює в тестовому режимi. Екскурсiю провiв Сергiй Францiшкевич, ззаступник командира полку по роботi з особовим складом. Дiти 11-14 рокiв дiзнались про iсторiю вiйськової частини, довiдались про особливостi завдань, якi виконують спецпризначенцi, про етапи пiдготовки вiйськовослужбовцiв.

Iсторiя полку, основнi етапи бойових дiй на сходi країни, в яких брали активну участь бiйцi 3-го полку спецпризначення: Iзварине, Савур -могила, Бахмут, Iловайськ, Дебальцеве, Донецький аеропорт. Побачили артефакти-реальнi докази присутностi росiйських вiйськ на Донбасi. Також ознайомились з окремою експозицiю, присвяченою оборонi ДАП, вiдвiдали залу пам'ятi, де почули iсторiї загиблих вiйськовослужбовцiв полку, побачили портрети кожного з них.

Музей вiдкриється для вiдвiдувачiв вже в новому роцi, його зможуть вiдвiдати групи дiтей та дорослих всього мiста та всiєї країни.

525 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.