ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.08.2017 | 11:20

Кропивницький: у вiйськовiй частинi пiдняли прапор України з Донецького аеропорту. ФОТО

Кропивницький: у вiйськовiй частинi пiдняли прапор України з Донецького аеропорту. ФОТО

Сьогоднi, 23 серпня, у вiйськовiй частинi третього полку спецпризначення пiдняли прапор з Донецького аеропорту. Пiд час урочистостей командир вiйськової частинi вручив 12 грамот спецпризначенцям.

«Сьогоднi в частинi започаткували нову традицiю. Кожного року на День прапора, 23 серпня, та в День вiйськової частини, 4 жовтня, пiднiматимемо прапор, який майорiв над Донецьким летовищем», – зазначив офiцер вiддiлення по роботi з особовим складом Валерiй Голубенко.

I додав, що прапор України був пiднятий над Донецьким аеропортом 23 серпня 2014 року, а забрали стяг кропивницькi вiйськовi при виходi з аеропорту.

«Всюди по термiналу, в аеропорту, у нас висiли прапори України. А цей  великий прапор хлопцi вирiшили вивiсити на балконi. Аби вiдразу було видно, що це українська земля. Сепаратисти постiйно намагалися його збити з мiнометiв, стрiляли снайпери. Їх дуже бiсив наш прапор, а нам було це в радiсть», - пригадує вiйськовий з позивним «Тайсон».

За словами вiйськових, iнiцiювали пiдняття прапора в Донецьку троє спецпризначенцiв, серед них був загиблий Євген Подолянчук.  

Від обстрілів бойовиків на прапорі залишилося чимало слідів, але саме під цим прапором в Донецькому аеропорту загинуло 5 спецпризначенців 3-го полку. Військові зберігають прапор у кімнаті бойової слави. 

Нагадаємо, Євген Подолянчук служив у 3-му полку спецпризначення. 14 вересня 2014 року, отримавши осколкове поранення в голову пiд час обстрiлу росiйськими бойовиками Донецького аеропорту, помер дорогою до лiкарнi. Похований у Черкаськiй областi, звiдки родом. 

1446 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.