ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.11.2018 | 16:05

Кропивницький: у «ЦНТІ УНГА» заберуть з оренди цілісний майновий комплекс

Кропивницький: у «ЦНТІ УНГА» заберуть з оренди цілісний майновий комплекс

Сьогодні, 6 листопада, міські депутати підтримали проект рішення про повернення цілісного майнового комплексу з оренди дочірнього підприємства «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

«Для прийняття такого рішення існує низка підстав – невиконання договорів із реструктиризації за спожитий газ, неналежне виконання договору оренди цілісного майнового комплексу, зривів стабільного проходження опалювального сезону у попередні роки. Усе це загрожує проблемами в опалювальному сезоні 2018-2019 років. Нині підприємство заборгувало за оренду цілісного майнового комплексу понад 30 мільйонів гривень», – зазначив міський голова Андрій Райкович.

І додав, що у випадку відмови добровільно повертати майно, представники головного управління житлово-комунальних послуг мають подати у суд позов щодо розірвання договору оренди. 

У проекті рішення ідеться, що комунальне підприємство «Теплоенергетик» закріплять за поверненим майновим комплексом на праві господарського.

472 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.