ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.04.2017 | 12:05

Кропивницький: у соцмережах запустили групу громадського контролю пасажирського транспорту

Кропивницький: у соцмережах запустили групу громадського контролю пасажирського транспорту

У Кропивницькому у фейсбуці запустили групу «Громадський контроль пасажирського транспорту Кропивницького». Група створена для максимально вiдкритого народного монiторингу стану пасажирських перевезень у нашому мiстi. 

У групі розмістили контакти перевізників та інструкцію щодо звернень в управління транспорту та зв’язку. 

«Виявили порушення - зателефонуйте керівнику фірми-перевізника. Крім того, про кожен випадок порушення повідомляйте в управління транспорту міської ради: начальник управління Вергун Олександр Сергійович, Адреса: вул. Велика Перспективна, 41, Кімната 315, тел.: (0522) 24-48-00, Графік прийому громадян Четвер: 14.00 – 17.00. E-mail: [email protected]», - ідеться в повідомленні. 

"Спiльнота покликана максимально систематизувати всю iнформацiю про випадки рiзноманiтних порушень перевiзниками та водiями громадського транспорту. Не можете дiстатися додому через вiдсутнiсть маршруток - пишiть сюди, побачили забитий салон маршрутки, де люди, як у банцi шпроти - пишiть сюди, хамить водiй - пишiть сюди, побачили жахливий технiчний стан маршрутки - пишiть сюди. I багато-багато iншого. Не забувайте прикрiпляти до своїх дописiв фото i вiдео! У наш час кожен має мобiльний телефон, або смартфон з пристойною камерою, тому не полiнiться зафiксувати хама-водiя чи номер його машини. Уся iнформацiя, викладена у цiй спiльнотi буде чудовим iнформприводом для кропивницьких журналiстiв, а значить отримає розголос. Крiм того, адмiнiстрацiя спiльноти зобов'язується повiдомляти про кожне порушення в управлiння транспорту мiської ради та перевiзникам. Група є вiдкритою для всiх, тому welcome", - зазначається в описі спільноти. 

1193 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.