ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.01.2018 | 13:41

Кропивницький: у пішохода, якого зупинили за порушення ПДР, виявили засоби для вживання наркотиків

Кропивницький: у пішохода, якого зупинили за порушення ПДР, виявили засоби для вживання наркотиків

Вчора, 2 сiчня, близько 13.00 години один iз екiпажiв патрульної полiцiї, здiйснюючи патрулювання вулицi Академiка Корольова, помiтив чоловiка, який переходив проїзну частину у забороненому мiсцi поза пiшохiдним переходом, чим порушив правила дорожнього руху. Про це йдеться на сторінці  патрульної роліції Кіровоградської області у Фейсбук.

Правоохоронцi зупинили громадянина. Патрульнi розпочали розгляд справи про адмiнiстративне правопорушення у сферi забезпечення безпеки дорожнього руху. Пiд час з’ясування причин здiйсненого чоловiком правопорушення полiцейськi звернули увагу на те, що громадянин помiтно нервував.

У патрульних виникла пiдозра, що чоловiк має при собi речi, забороненi в обiгу. Тому вони вирiшили провести поверхневу перевiрку особистих речей громадянина шляхом вiзуального їх огляду та проведення по поверхнi вбрання особи рукою.

У ходi перевiрки в нагруднiй кишенi куртки чоловiка патрульнi виявили металеву насадку, власноручно пристосовану для вживання наркотичних засобiв. На внутрiшнiй стiнцi насадки було помiчено слiди нагару та залишки маслянистої речовини чорного кольору, що мала ознаки наркотичної речовини.

Враховуючи новi обставини, патрульнi на мiсцi склали протокол про адмiнiстративне затримання громадянина. У присутностi двох понятих було проведено особистий огляд особи, про що невiдкладно було повiдомлено територiальний центр вторинної безоплатної правової допомоги.

На мiсце подiї були викликали працiвників слiдчо-оперативної групи Кропивницького вiддiлу полiцiї. Громадянина передали слiдчим для з’ясування усiх обставин справи. Виявленi засоби були вилученi для проведення експертизи, у порядку, визначеному законом.

295 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.