ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 11:10

Кропивницький: у педагогічному університеті пройшов "Feel Fest". ФОТО

Кропивницький: у педагогічному університеті пройшов "Feel Fest". ФОТО

Уже другий рiк поспiль на факультетi фiлологiї та журналiстики Центральноукраїнського державного педагогічного університету iменi Володимира Винниченка проходить "Feel Fest" – фестиваль лiтератури, мистецтва та медiа. Про це йдеться на сайті навчального закладу.

Розпочалися фестивальнi заходи у перший день жовтня "Вернiсажем талантiв", пiд час якого першокурсники співали пісень та танцювали, читали вірші, прозу. Наступного дня на студентiв чекали зустрiчi з непересiчними кропивничанами: перекладачем i редактором Богданом Стасюком, з Iнною Тiльновою, Свiтланою Булановою та Олександром Майоровим – частиною команди етнофольклорного дослiдницького проекту "Баба Єлька", iсториком та популяризатором iсторичних знань Юрiєм Митрофаненком. Крiм того, студенти-журналiсти другого курсу вiдвiдали творчу зустрiч з вiдомим фотохудожником Iгорем Демчуком, а студенти й викладачi кафедри журналiстики, видавничої справи та редагування провели майстер-клас зi створення арт/смеш-букiв у ЗОШ № 10, що у селищi Новому.

3 жовтня пройшов воркшоп з картування, який провела Iрина Ткаченко – доцент кафедри журналiстики, видавничої справи та редагування i координаторка проекту "Будь видимим". Це перший тренiнг для активної молодi та небайдужих мiстян, у рамках якого розпочали роботу над безпековою онлайн-картою нашого мiста. Також в університеті пройшла зустрiч із тренером, коучем Оленою Чорною та презентували проект «Щоденник драйвової панянки». 

Завершальний день «Feel Fest-2018» розпочався із фотовиставки Олександри Сухенко «Привiт, Кропивницький», яка розкриває мiсто, його красу й характер. Свiтлини розмiстили у коридорах факультету, а продовженням презентацiї став воркшоп із розробки iдей для фотопроектiв за методикою Уолта Дiснея. 

227 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.