ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.06.2018 | 17:00

У Кропивницькому стартував фестиваль родини. ФОТО

У Кропивницькому стартував фестиваль родини. ФОТО

Сьогоднi, 9 червня, у Кропивницькому стартував фестиваль сiм’ї "Щаслива родина - мiцна Україна". Основною локацiєю фестивалю вже вдруге обрали Ковалiвський парк.

Свято родини розпочалось iз урочистої ходи на захист сiмейних цiнностей о 14:00 годинi вiд вулицi Великої Перспективної до мiсця проведення фестивалю. Пiсляобiдня програма свята почалась iз святкового концерту вiд органiзаторiв фестивалю. На iмпровiзованiй сценi виступали дитячi творчi гуртки, колективи пiснi i танцю, волонтери та спiворганiзатори дiйства.

На гостей фестивалю чекають численнi локацiї сiмейного сервiсу, вечiрнiй музичний концерт, цiкавi лекцiї для вагiтних та мам, конкурси, естафети, вiкторини та нагородження.

Найсмiливiшi могли спробувати себе у скелелазiннi, позмагатись на силу та витривалiсть.

У програмi фестивалю вiдбудеться й змагання на найкращого татуся.

Родзинками свята родини стануть унiкальнi фотозони, романтичнi станцiї та зони iз фуд-сервiсу.

«Цiкаве розважальне свято для всiєї родини. Ми вже точно визначились iз розважальною програмою на сьогоднi. Синочок зважився пiдкорити вершину на iмпровiзованому скеледромi, я сфотографувалась на чудових фотолокацiях, а чоловiк з нетерпiнням чекає на змагання татусiв. Будемо вболiвати за свого супергероя!», - подiлилася враженнями мама десятирiчного Богдана Олена Музиченко.


 

665 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.