ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.02.2018 | 14:26

Кропивницький: ЦНТУ співпрацюватиме з Грузинським технiчним унiверситетом

Кропивницький: ЦНТУ співпрацюватиме з Грузинським технiчним унiверситетом

В серединi лютого  Центральноукраїнський нацiональним технiчний унiверситет та Грузинський технiчний унiверситет (Тбiлiсi) підписали Меморандум про спiвробiтництво. Про це йдеться на сайті ЦНТУ.

Як повiдомляє доцент кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ, кандидат економiчних наук Галина Кузьменко, представник нашого навчального закладу пiд час підписання зазначеного меморандому, спiвробiтництво мiж ЦНТУ та ГТУ передбачає обмiни навчальними програмами, обмiни викладачами та iншi спiльнi проекти, у тому числi, науковi. Меморандум про спiвробiтництво пiдписано ректорами унiверситетiв: д.т.н., професором Михайлом Черноволом (ЦНТУ) та д.т.н., професором Арчiлом Прангiшвiлi (ГТУ).

Пiд час вiзиту до Грузинського технiчного унiверситету гостi з України Галина Кузьменко та Леонiд Шмаєвич вiдвiдали бiблiотеку унiверситету, ознайомилися iз роботою та навчальним процесом кафедр, що входять до складу факультету технологiй бiзнесу ГТУ, познайомилися iз професорсько-викладацьким складом кафедр, побачили умови для пiдготовки студентiв: лабораторiї, комп'ютернi класи тощо. Як зазначає Галина Кузьменко, на всiх факультетах Грузинського технiчного унiверситету широко використовуються, поряд iз традицiйними, сучаснi форми i методи навчання i контролю знань студентiв. Студенти працюють iз сучасними програмними продуктами (в тому числi, он-лайн), що дозволяє готувати фахiвцiв, адаптованих до вимог сьогодення.

Нагадаємо, що 20 вересня 2017 року пiд час V Мiжнародної науково-практичної конференцiї «Облiк i контроль в управлiннi пiдприємницькою дiяльнiстю» було підписано договори про міжнародну співпрацю між ЦНТУ та Батумським державним університетом імені Шота Руставелі і Академією бізнесу Грузії - SBA (Тбілісі).

229 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.