ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.09.2017 | 15:50

Кропивницький: частина депутатів КМР, попри закон, ініціює новий розподіл коштів на округи

Кропивницький: частина депутатів КМР, попри закон, ініціює новий розподіл коштів на округи

У четвер, 21 вересня, депутат міської ради Олександр Цертій (ВО «Батьківщина») ініціював громадське обговорення програми щодо виділення на кожний територіальний округ однаковий бюджет на благоустрій та поліпшення інфраструктури і ЖКГ. Депутати запевняють, що відповідна програма вже працює у Дніпрі.

«Наразі не витримується паритет розподілу коштів між мікрорайонами. Ми хочемо, аби на певний виборчий округ за яким закріплений депутат виділяли кошти. А громада на зборах разом з депутатом вирішувала, куди доцільніше направити гроші», – стверджував Олександр Цертій.

На громадські обговорення запросили голів квартальних комітетів, активістів, представників багатоквартирних будинків, депутати тощо.

Активно підтримує нову програму і екс-секретар міської ради Володимир Смірнов («Самопоміч») та представники «Батьківщини».

«Якщо розділити весь бюджетний ресурс міста на округи, то нічого хорошого не вийде. Наприклад, не можна порівнювати дві частини мікрорайону Новомиколаївки. Навіть за кількістю розміщення комунальних закладів, не говорячи про ремонт, адже на певних вулицях проводять ремонтні роботи, освітлення вулиць, а деякі чекають своєї черги роками», - зазначив депутат Олег Краснокутський («Наш край»).  І додав, що поданий проект не відповідає нормам законодавства.

Прокоментував ініціативу депутатів від так званих опозиційних депутатів і секретар міськради Андрій Табалов.

«Потрібно розуміти, що всі округи міста різні, в одних багато інфраструктурних об’єктів, а в інших – в рази менше. Певні депутати були на округах декілька років, і кошти постійно виділялися на ремонтні роботи  та відновлення інфраструктури. Я вважаю, дана дискусія витягнута з контексту, потрібно займатися депутатською роботою: приходити на сесії, комісії, працювати з громадою, у тому числі і звітувати перед людьми. А певні депутати не хочуть займатися своєю безпосередньою діяльністю, а натомість використовують популістські заклики. Адже фактично так звані опозиційні депутати не голосували за бюджет міста, програму ЖКГ, закупівлю тролейбусів та автобусів тощо. Звичайно, 42 депутата міськради хочуть, аби на їхніх округах провели всі роботи. Але потрібно розуміти, що не буває все і відразу», - зазначив Андрій Табалов.
І додав, що на його двох округах також є чимало не виконаних завдань, не зважаючи, що він секретар міської ради. 

«Потрібно усім депутатам міської ради знаходити конструктив і продовжувати працювати. Оскільки, ми рухаємося у правильному напрямку: капітально відремонтовано кілька закладів охорони здоров’я, закуплені нові автобуси. Треба дати кредит довіри владі, і за кілька років побачити результат», - наголосив Табалов. 

625 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.