ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2018 | 12:20

Кропивницький: сьогодні Ковалівський парк перетворився на Європейське містечко. ФОТО

Кропивницький: сьогодні Ковалівський парк перетворився на Європейське містечко. ФОТО

Сьогодні, 19 травня, в обласному центрі стартував фестиваль "Єврофест – 2018". 

Урочистості розпочалися на площі Героїв Майдану. На початку заходу підняли прапор України та прапор Європейського союзу.

До фестивалю приєдналися 33 євроклубів Кропивницького та області, а також громадські організації «Полонія», «НашітеХора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».

Організатори цьогорічного фестивалю: Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Чижевського, Центр європейської інформації від Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка, управління освіти, науки, молоді та спорту, управління комунікації з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти міської ради Кропивницького, Центр розвитку національних культур «Єдина родина» за підтримки Представництва ЄС в Україні, міжнародної агенція «Погляд – NEXT».

До свята долучився керівник консульського відділу республіки Польща, генеральний консул Польщі у Києві пан Томаш Дедерко.

Опісля урочистостей Ковалівський парк перетворився на Європейське містечко. Тут представлені країни проводили майстер-класи, пригощали традиційними стравами, влаштовували вікторини та конкурси. Відвідати його можна до 15 години.

Нагадаємо, у Кропивницькому "Єврофест" триває восьмий рік.

981 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.