ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2017 | 11:21

Кропивницький: Саакашвiлi зустрiвся з своїми прихильниками. ФОТО

Кропивницький: Саакашвiлi зустрiвся з своїми прихильниками. ФОТО

Вчора, 11 жовтня, на площi Героїв Майдану вiдбулася зустрiч з полiтиком Мiхеїлом Саакашвiлi. Анонсований захiд на 17.30 розпочався на 20 хвилин пiзнiше iз цитування автобiографiчної книги полiтика та виступiв мiсцевих активiстiв, якi закликали контролювати владу.

Саакашвiлi прийшов на площi пiд оплески учасникiв зiбрання. Як зазвичай, полiтик потискав руки кропивничанам та фотографувався з людьми.

Свiй виступ полiтик присвятив критицi роботи Президента та закликав учасникiв зiбрання приїздити на акцiю протесту в Київ.

"Поки вiн (Порошенко- авт.) присутнiй в аграрному бiзнесi - фермера мають проблеми в цьому бiзнесi. Поки вiн присутнiй в цукровому бiзнесi - всi iншi цукровi заводи закрились. Поки вiн робить цукерки - дуже мало людей в Українi можуть виготовляти тут солодощi" -  пiдкреслив Саакашвiлi.

Завершилася зустрiч так званим спiлкуванням з народом, полiтик вiдповiдав на запитання мiстян.

Довiдка: Мiхеїл Саакашві́лi нар. 21 грудня 1967, Тбiлiсi, Грузинська РСР, СРСР— грузинський та український державний i полiтичний дiяч, Президент Грузiї з 25 сiчня 2004 по 25 листопада 2007 i з 20 сiчня 2008 по 17 листопада 2013, голова партiї Єдиний Нацiональний Рух, один з лiдерiв «Революцiї троянд», в результатi якої був вiдсторонений вiд влади Едуард Шеварднадзе.

26 травня 2015 отримав громадянство України. З 30 травня 2015 до 9 листопада 2016 року був головою Одеської ОДА. 26 липня 2017 позбавлений громадянства України


697 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.