ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 09:40

Кропивницький: Райкович наголосив, що необхідно розпочати реконструкцію арки

Кропивницький: Райкович наголосив, що необхідно розпочати реконструкцію арки

Перед обмеженням руху під аркою на час проведення ремонтних робіт необхідно детально дослідити пропускну спроможність інших напрямів руху містом. Зокрема, слід проінспектувати ділянку від нового автовокзалу до Льотної академії. Про це сьогодні під час апаратної наради міського голови зазначив Андрій Райкович. 

"Не створюйте паперової тяганини, переможці тендерів у нас є. Треба створювати робочу групу і вже діяти. Необхідно негайно приступати до проведення ремонтних робіт, а не чекати кінця року. Це не подвиг, а поточна щоденна робота", – зазначив Андрій Райкович. 

Також міський голова доручив оприлюднити всі ремонтні роботи, що виконуються по місту, аргументувавши це необхідністю відкритого доступу до всіх публічних даних. Таким чином громада спостерігатиме за темпом виконання проектів та ремонтних робіт, не створюючи навколо окремих об'єктів реконструкції плітки.

424 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.