ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2017 | 12:16

Кропивницький: "Радикали", "Самопоміч" і "Батьківщина" влаштували штовханину на сесії. ВІДЕО

Кропивницький: "Радикали", "Самопоміч" і "Батьківщина" влаштували штовханину на сесії. ВІДЕО

На сесії міської ради депутати досі не розглянули жодного питання із порядку денного. Попри присутність на сесії депутатів усіх фракцій, після виступів громадськості, у залі зареєструвалося 22 депутати. Опозиційні до міської влади фракції "Батьківщини", "РПЛ", "Свободи" та частина "БПП" не реєструються, не даючи змоги відкрити сесію.

Натомість депутат від "Самопомочі" Володимир Смірнов попросив дати йому слово із трибуни. Міський голова Андрій Райкович заявив, що депутат за регламентом має зареєструватися на сесії, а вже потім брати слово. Натомість Смірнов заявив, що хоче виступити як громадянин. Після словесної перепалки було оголошено перерву.

Після перерви розпочалася підтасовка. Помічник депутата від "РПЛ" дістав з-під місця у залі Сергія Бойка звукову колонку й мікрофон і передав його Смірнову.

Охорона міськради відібрала встановлену колонку. В цей час сталася штовханина. Депутати з "Батьківщини" та присутні активісти поштовхалися між собою біля трибуни.

Міський голова закликав депутатів зайняти робочі місця й почати роботу.

Проте конструктиву надалі не відбулося, депутати з опозиційних фракцій почали виступи з трибуни, не реєструючись і озвучуючи власні політичні гасла.

Водночас у залі присутнє керівництво Інгульської шахти, питання по якій сьогодні стоїть у порядку денному. Вже протягом дня вони очікують слухання їхнього питання.

Міський голова оголосив перерву і депутати пішли на обід до їдальні міськради


1464 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.