ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.02.2018 | 16:00

Кропивницький прийматиме груповий етап чемпiонату Європи з бейсболу

Кропивницький прийматиме груповий етап чемпiонату Європи з бейсболу

9-10 лютого у передмiстi Парижу тривав щорiчний конгрес європейських федерацiй з бейсболу та софтболу (Confederation of European Baseball, European Softball Federation), в роботi якого також брала участь делегацiя Федерацiї бейсболу та софтболу України (а саме: головний тренер збiрної України з бейсболу Олег Бойко та головний тренер збiрної України з софтболу Василь Кисiль ). Про це йдеться на сторінці KG Baseball & Softball in Kropyvnytsky City у Фейсбук.

Конгрес вирiшував дуже багато питань, одне з яких – повний календар (розклад та локацiї) усiх європейських змагань з бейсболу та софтболу, запланованих на 2018 рiк.

Вiдповiдно, саме 10 лютого на конгресi було остаточно та офiцiйно затверджено питання проведення одного з двох групових турнiрiв групи «С» чемпiонату Європи з бейсболу в Українi у мiстi Кропивницький iз 23 по 29 липня 2018 року.

Також пiд час конгресу вручались нагороди переможцям усiх змагань 2017 року, що проходили пiд егiдою Confederation of European Baseball та European Softball Federation. Представник української делегацiї отримав приз за перемогу збiрної України U18 на квалiфiкацiйному етапi юнiорського чемпiонату Європи (10-16 липня, Вараждин, Хорватiя).


218 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.