ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.08.2017 | 15:28

Кропивницький: Порошенко вiдкрив вiдремонтований корпус дитячої обласної лiкарнi. ФОТО

Кропивницький: Порошенко вiдкрив вiдремонтований корпус дитячої обласної лiкарнi. ФОТО

Сьогоднi, 21 серпня, у Кропивницькому Президент України Петро Порошенко вiдкрив вiдремонтований та добудований корпус № 2 дитячої обласної лiкарнi.

Пiд час урочистостей Президент вручив головному лiкарю дитячої обласної лiкарнi Василю Хорощаку новiтнiй ультразвуковий апарат. За словами Петра Порошенка, подiбний медичний прилад є лише у Києвi.

«Це останнiй прилад експертного класу, вартує вiн бiльше 4 мiльйонiв гривень. Новий ультразвуковий апарат дає чiтке зображення, дозволяє робити  дивитися на органи у 3D. На ньому є шiсть датчикiв, якi дозволяють обстежити абсолютно всi органи вiд серця до щитовидної залози», - зазначив головний лiкар.

I додав, що наразi всi ремонтнi роботи в дитячiй обласнiй лiкарнi завершеннi.

«У корпусi № 2 звузили коридори на пiвтори метри i це дозволило у кожнiй палатi облаштувати туалет та умивальник. Ремонтнi роботи розпочалися в лiкарнi  2015 року, а завершилися цьогорiч. Тепер нам залишилося навести лад в операцiйних. Здати аналiзи в держспоживслужбу. Я думаю, першi операцiї ми проведемо через мiсяць», - зазначив Хорощак.


1805 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.