ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.07.2018 | 11:13

Кропивницький: на вулиці Тютюшкіна планують замінити частину водогону, а потім прокласти дорогу

Кропивницький: на вулиці Тютюшкіна планують замінити частину водогону, а потім прокласти дорогу

У Кропивницькому на вулиці Тютюшкіна замінять водопровід від вулиці Севастопольської до Варшавської за кошти обласного підприємства "Дніпро-Кіровоград". Про це сьогодні, 20 липня, зазначив заступник міського голови Олександр Мосін під час зустрічі у міськраді. 

 "Є вже домовленість із керівництвом підприємства про відповідні роботи. Розробляють проект про заміну водогону. Зрозуміло, що підведення води до будинків мешканці мають виконати за власні кошти. Паралельно із заміною водопроводу будівельні організації проводитимуть ущільнення дороги та інші роботи із будівництва шляху", - зазначив Мосін. 

 За словами місцевих мешканців, їх ввели в оману, бо запропонували підписатися за будівництво дороги, а згодом виявилося, що це зовсім не так.

"Мені сказали, що збирають підписи за будівництво нової дороги. Я й підписалася, а потім з’ясувалося, що все – навпаки. Більшість жителів вулиці Тютюшкіна ввели в оману. Ми виступаємо за будівництво дороги та тротуарів. Адже часто ходимо в поліклініку № 4 проїжджою частиною", зазначила мешканка вулиці Тютюшкіна Зоя Шевченко. 

За словами очільниці юридичного юправління Марини Смаглюк, роботи проводитимуть на комунальній землі. І додала, що міськрада не зобов'язана погоджувати роботи із місцевими мешканцями.

244 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.