ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2018 | 12:00

Кропивницький: на власницю паркану, який встановили на розі вулиць Шевченка та Михайлівської, склали адмінпротоколи. ФОТО

Кропивницький: на власницю паркану, який встановили на розі вулиць Шевченка та Михайлівської, склали адмінпротоколи. ФОТО

Сьогодні, 15 травня, відбувся рейд будівництва та розі вулиць Михайлівської та Шевченка. 26 квітня з’явився паркан по вулиці Шевченка, який повністю загороджував бордюр.

«Склали адміністративнивний протокол за захаращення тротуарної та газонної частини та самовільним встановленням паркану. Ніяких дозволів господарі забудови не отримували.  Згодом на вимогу спецінспекції паркан перемістили. Даний адмінпротокол сьогодні розглядається на адміністративній комісії», – наголосив очільник Спецінспекції Андрій Максюта.

Вчора з’явився новий паркан по вулиці Михайлівській. І знову склали протокол.

До місця забудови викликали поліцію. Спецінспекція направилася до місця проживання власниці будівництва.  Проте поспілкуватися не вдалося.

«Наразі будівництво проводять на замовлення громадянки Денисової, син якої працював керівниклм відділу по боротьби з корупцією в області. Я це питання беру під особистий контроль, будемо вимагати відновлення елементів благоустрою», – заявив Максюта.

821 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.