ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2018 | 15:44

Кропивницький: на Новомиколаївці мешканці – проти будівництва дитячого майданчика. ФОТО

Кропивницький: на Новомиколаївці мешканці – проти будівництва дитячого майданчика. ФОТО

У Кропивницькому на вулиці Тельмана, 89 у загальному дворі зводять дитячий майданчик.  Мешканці цього двору стверджують, що будівництво –незаконне.

«Будівництво триває протягом двох місяців. Власник – місцева жителька, яка нещодавно придбала тут ділянку. Учора мені будівельники виламали паркан через те, що начебто він знаходиться на її території. У нас були суди. Перший ми виграли – довели, що межі її території не знаходяться за моїм парканом», – говорить жителька Катерина Букєєва.

За її словами у цій ситуації фігурує один господар – Віктор Ткаченко. У 2010 році земельну ділянку надала міська рада Людмилі Залозецькій – сестрі чоловіка. Потім територію перепродали Геннадію М’ялу – другу Віктора. І зараз власниця землі – його цивільна дружина Анна Бондар.

«Вчора приїхала поліція. Вони запевнили, що виламування паркану – законні дії. Зараз будівництво перегороджує мешканцям прохід», – стверджує жінка.

Натомість, пані Анна говорить, що будівництво триває законно і ніхто перекривати прохід не буде.

«У нас тут дуже багато дітей. І ми з чоловіком вирішили зробити для них майданчик. Будуємо за власні кошти. Жителі погрожують нашим працівникам. Паркан Катерини розташований на моїй території і поліція підтвердила законність дій. Зараз ми їй пропонуємо зробити два в’їзди», – наголосила власниця ділянки Анна Бондар.

На місце будівництва завітав і заступник міського голови Олександр Мосін. Він надав доручення спеціалізованій інспекції перевірити законність дій  та усю інформацію з приводу будівництва. І порекомендував мешканцям прийти на земельну комісію, аби владнати це питання.

1849 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.