ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.11.2018 | 10:02

Кропивницький: на Кущівці голови квартальних комітетів уперше зустрілися з керівниками поліції. ФОТО

Кропивницький: на Кущівці голови квартальних комітетів уперше зустрілися з керівниками поліції. ФОТО

Вчора, 8 листопада, на території школи № 1 в обласному центрі провели зустріч керівництва Кропивницького відділу поліції ГУНП області з головами квартальних комітетів.

На заході були присутні секретар мiської ради Андрiй Табалов, депутат міськради Олександр Шамардін, представники поліції, зокрема,  дільничні інспектори та голови квартальних комітетів з мікрорайонів Кущівки, Великої Балки і Катранівки. 

Голови квартальних комітетів озвучити проблеми, які найбільше турбують мешканців.

"У нас на територій вулиць Ялтинської і Жуковського підлітки трощать дитячий майданчик. Щороку ми його ремонтуємо, але уже бракує сил. Тепер нема навіть чого ремонтувати. А дітям ніде гратися. На жаль, люди бояться повідомляти у поліцію, коли бачать правопорушення",  зазначила голова квартального комітету № 16 Зіна Голошина.

Начальник сектору дільничних офіцерів поліції Кропивницького Олег Петров записав усі озвучені скарги та запевнив, що розгляне їх.

"Сьогодні ми вперше провели таку зустріч. І надалі ми будемо проводити їх у кожному мікрорайоні міста. Громада має тісно співпрацювати з поліцією. Якщо ви бачите правопорушення, одразу телефонуйте до поліції. Адже нині це все доступно, нема жодних обмежень. І у кожному районі є свій дільничий"  – зауважив Андрiй Табалов.

212 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.