ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.11.2017 | 16:52

Кропивницький: на благодійному вечорі зібрали понад 30 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям. ФОТО

Кропивницький: на благодійному вечорі зібрали понад 30 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям. ФОТО

У недiлю, 12 листопада, в будинку культури «Радiй» пройшов благодiйний вечiр «Янголи життя» на пiдтримку онкохворих дiтей Кiровоградщини. Про це повідомила Ольга Присяжнюк на сторiнцi  у Фейсбуцi.

Програма вечора розпочалася благодiйним ярмарком о 16:00, де були представленi рiзноманiтнi творчi вироби дорослих та маленьких майстрiв Кiровоградщини. 

У фойє дiяла цiкава фотозона. Тут кожен бажаючий мiг примiряти янгольськi крила та вiдчути себе справжнiм Янголом-охоронцем для тих дiток, заради яких i органiзувався цей захiд. 

Перед концертом було проведено благодiйний аукцiон, на якому було представлено рiзноманiтнi лоти: три картини, одну з яких написала пiдопiчна фонду Юля Мартинчук, два лоти вiд органiзаторiв благодiйного вечора – спiвзасновниць МБФ «Янгол життя» та Олени Романової.

На концертi було презентовано соцiальний вiдеоролик, в зйомках якого взяли участь пiдопiчнi фонду «Янгол життя» та учнi Мiжнародної бiзнес-школи «Rainbow». Також порадували своїми талантами дiтки з рiзноманiтних творчих колективiв мiста: народного ансамблю бального танцю «Конвалiя», студiї танцю «Авангард» та «Марiца», вихованцi Кiровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчостi та модельної агенцiї «Мiх models». 

Усi отриманi кошти вiд продажу квиткiв, благодiйного ярмарку та аукцiону будуть витраченi на закупку препаратiв для онкохворих дiтей гематологiчного вiддiлення Кiровоградської обласної дитячої лiкарнi.

 На сьогоднiшнiй день вдалося зібрати майже 32 тисячi гривень  

 

676 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.