ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2017 | 10:06

Кропивницький: квартирам без автономок відшкодують кошти на їх встановлення

Кропивницький: квартирам без автономок відшкодують кошти на їх встановлення

У будинках, в яких лише кiлька квартир без автономного опалення, абоненти матимуть змогу встановити автономку, оплативши лише 15%.

Про це зазначив заступник мiського голови Олександр Мосiн пiд час прес-конференцiї щодо старту в мiстi програми модернiзацiї систем опалення житлових будинкiв «Доступне тепло».

"Будинки, в яких залишилось лише 1-2 квартири без автономного опалення, вiдключатимуть вiд централiзованого. Тi квартири, якi без автономок, зазвичай не мають фiнансової можливостi їх встановити. Тому вони можуть долучитися до програми "IQ energy" i повернути частину коштiв, витрачених на встановлення автономного опалення. Таких будинкiв у нас в мiстi 96. Вiдшкодування витрат вiдбуватиметься таким чином: 50% з мiського бюджету, 35% поверне програма "IQ energy" i 15% сплачуватимуть самi абоненти", - зазначив Олександр Мосiн.

За словами голови правлiння ВАТ "Кiровоградгаз" Олександра Гладкого, для участi у програмi "Доступне тепло" споживач повинен подати заяву до "Єдиного вiкна", а фахiвцi "Кiровоградгазу" оформлять технiчну документацiю, обстежать примiщення та забезпечать монтаж котлiв i сучасних газових лiчильникiв. Супровiд клiєнтiв триває до моменту отримання ними компенсацiї вiд програми "IQ energy". 

"Важливо, що проводити такi роботи можна до початку опалювального перiоду, оскiльки система опалення вже запущена. А в приватних будинках, в яких застарiле автономне обладнання або iнше опалення, можуть долучитися до програми завжди", - зазначив Олександр Мосiн.

За iнформацiєю керуючого вiддiленням АТ "ОТП-банк" Артема Жосана, учасники цiєї програми зможуть взяти кредит на встановлення автономного опалення. Кредитнi кошти у цьому випадку перераховуватиметься одразу на "Кiровоградгаз", - зазначив Артем Жосан. Крiм "ОТП-банку", в програмi беруть участь й iншi банки, зокрема "Райффайзен банк Аваль" та "УкрСиббанк".

 За словами керiвника управлiння ЖКГ Вiктора Кухаренка, вiдповiдне рiшення про затвердження програми розглядатиметься на виконкомi мiськрадi, а згодом буде винесено на розгляд депутатського корпусу.

776 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.