ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.01.2018 | 11:23

Кропивницький: які зміни внесли до правил дорожнього руху? Інфографіка

Кропивницький: які зміни внесли до правил дорожнього руху? Інфографіка

Кабiнет Мiнiстрiв України схвалив змiни до законодавства, спрямованi на боротьбу з порушеннями ПДР, iнiцiйованi МВС.

Зокрема, змiни торкнулися обмеження швидкостi руху у населених пунктах до 50 км/г; впровадження вiдеофiксацiї порушень дорожнього руху; змiни до Порядку видачi посвiдчення водiя; змiни розмiру штрафiв за деякi порушення, посилення вiдповiдальностi за керування транспортом у нетверезому станi.

Для запровадження певних iнновацiй достатньо було вiдповiдних Постанов Кабiнету Мiнiстрiв України. Про це йдеться на сторінці МВС України у Фейсбук.

Таким чином, обмеження швидкостi руху в населених пунктах до 50км/г почало дiяти з 1 сiчня 2018 року (Постанова КМУ вiд 10.11.2017 № 883 «Про внесення змiн до Правил дорожнього руху»).

Вже також працює новий порядок видачi посвiдчення водiя. Вiдтепер, перше посвiдчення водiя у сервiсних центрах МВС видаватиметься на 2 роки з правом обмiну на постiйне у разi, якщо протягом двох рокiв з дня його видачi особою не було вчинено три i бiльше адмiнiстративних правопорушень у сферi забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не бiльше двох, або взагалi не було — громадянин обмiнює тимчасове посвiдчення на постiйне.​ (Постанова КМУ вiд 10.11.2017 № 885 «Про внесення змiн до Положення про порядок видачi посвiдчень водiя та допуску громадян до керування транспортними засобами»)

Звертаємо вашу увагу на те, що змiна розмiру штрафiв неможлива без внесення вiдповiдних змiн до Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення Верховною Радою України. Отже, нова система штрафiв ще не почала дiяти.

431 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.