ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.10.2018 | 11:48

Кропивницький: громадська рада не згодна із підняттям тарифів на воду. ФОТО

Кропивницький: громадська рада не згодна із підняттям тарифів на воду. ФОТО

Учора, 19 жовня, в обласному центрі провели громадські слухання, розглядали питання підвищення тарифів на водопостачання ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

"Представники водоканалу мають пояснити, чому змінюється ціна і як це проходитиме. Вони повині це проводити на всіх територіях, де надають цю послугу, тобто у містах Знам'янка, Світловодськ, Кропивницький, Смоліне та інших. Але цю процедуру порушили. Ми кілька місяців тому, коли водоканал підняв тарифи з 20 до 25 гривень, вказували на те, що громадські слухання не проводили. Підняття тарифів на воду може викликати соціальний бунт та спричинити великі заборгованості за послуги", – зауважив заступник голови громадської ради при Кіровоградській ОДА Микола Гречуха.

Представники громадської ради підозрюють, що генеральний директор водоканалу Роман Ілик хоче покрити кредит, який вз'яв ОКВП "Дніпро-Кіровоград"  піднятям тарифів на воду.

"У 2014 році обласна рада прийняла рішення, згідного з яким ОКВП "Дніпро-Кіровоград" отримав дозвіл на кредит Світового банку. Він становить 44 мільйони доларів США і згідно  кредиту ми хочемо оновити технічну базу.  На ці  кошти ми уже придбали техніку, купили лабораторне обладнання для проведення аналізів перевірки води та плануємо ще інші роботи. Кредит немає ніякого відношення до підняття тарифів на воду",   повідомив директор водоканалу Роман Ілик.

Частина учасників громадських обговорень виступили проти підвищення тарифів, інші частина – підтримала. Дискусія тривала майже чотири години.

Після громадських слухань Роман Ілик додав, що сьогоднішні обговорення відповідають вимогам чинного законадовства. Але представники громадської ради не погодилися і планують надалі порушувати питання щодо підняття тарифів. 

323 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.