ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2018 | 10:24

Кропивницький: фахiвцi управлiння юстицiї провели для школярiв семiнар на тему булінгу

Кропивницький: фахiвцi управлiння юстицiї провели для школярiв семiнар на тему булінгу

Головний спецiалiст із питань забезпечення дiяльностi урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вiкторiя Драбина та спецiалiст вiддiлу державної реєстрацiї друкованих засобiв масової iнформацiї та громадських формувань Наталiя Кобилат провели тренiнг для учнiв 8-го класу НВО № 6, що у Кропивницькому. Про це йдеться на сайті обласного управління юстиції.

На початку заходу Вiкторiя Драбина розповiла присутнiм про основнi напрямки роботи обласного управлiння юстицiї, а також зазначила, що проблема булiнгу є досить актуальною для українських школярiв, адже тiльки минулого року школах країни зафiксували близько 109 тисяч звернень до психологiв через цькування. При чому, до фахiвцiв зверталися як самi учнi, так i батьки з учителями.

Наталiя Кобилат зупинилась на формах i видах булiнгу, соцiальнiй структурi цього явища, а також навела характернi риси учнiв, схильних ставати «булерами» або жертвами.

Разом з учнями обговорили причини, що спонукають учнiв ставати агресорами. Також присутнi переглянули три короткометражнi фiльми про проблему булiнгу в Українi.

129 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.