ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.06.2017 | 15:20

Кропивницький: Екостайл не вивозить сміття через надумані причини. ФОТО, ВІДЕО

Кропивницький: Екостайл не вивозить сміття через надумані причини. ФОТО, ВІДЕО

У Кропивницькому знову виникла проблема із вивозом сміття. Зокрема, на вулиці Віктора Чміленка, Тараси Карпи та Полтавській. Люди скаржаться, що «Екостайл» змінив графік вивезення сміття, натомість мешканці традиційно винесли непотріб з свого дому і він майже 3 дні пролежав на вулиці.

«До мене особисто зверталися мешканці цих вулиць, адже біля будинків стояв неймовірний сморід. Людей завчасно не попередили про зміну графіку вивезення сміття. Більше того, ми отримали від ТОВ «Екостайл» список споживачів, які не виконують договір щодо оплати послуг вивезення твердих побутових відходів. Серед переліку виявилося чимало відомих підприємців міста і я вирішив поцікавитися чому вони не сплачують борги. Виявилося, що більшість регулярно оплачує платіжки за вивезення сміття, більше того навіть наперед перераховує кошти на рахунки «Екостайлу». Виходить, що підприємство, яке обслуговує місто із вивезення сміття, безвідповідально ставиться до свої обов’язків, граються з містом, оскільки вони монополісти.  Постійно змінюють графіки вивезення сміття, не допускають на підприємство інспекторів. Доводиться особисто звертатися до керівництва «Екостайлу», аби вони вивезли непотріб на тому чи іншому мікрорайоні», - зазначив очільник спецінспекції Андрій Максюта. І додав, що неможливо постійно у ручному режимі контролювати «Екостайл». Лише за 31 травня на підприємство складено чотири протоколи щодо несвоєчасного вивезення сміття.

З понеділка не вивозили сміття з контейнерів ТРЦ "DEPO't center", власники цього торгівельного павільйону також потрапили у список начебто боржників "Екостайл". «Після багатьох дзвінків, вчора забрали сміття в одному контейнері, а залишили мішки з сміттям, які стояли поруч. І на сьогодні у нас знову все заповнене. Звичайно, стежимо, щоб непотріб залишався у поліетиленових пакетах, але ж це ненормально, щоб у центрі міста не вивозили сміття», - зазначив керуючий ТРЦ «DEPO't center» Ігор Безуглий.  За його словами, на підприємстві ТОВ «Екостайл» зазначили, що магазин має борг 68 гривень, хоча не зрозуміло звідки він узявся. Безуглий підкреслив, що наразі не завжди вчасно приходять рахунки  з підприємства, яке вивозить сміття.

Директор КАТП-1128 Тетяна Мартовіцька говорить, що графік вивезення сміття рідко змінюється і лише за потреби. «Про зміну графіку ми повідомили квартальну, розклеїли оголошення. Звичайно, хтось був поінформований, а дехто не взяв цю інформацію до уваги. Як з’явилася інформація про сміття, то оперативно відправили машину і нічого страшного у цьому не відбулося», - зазначила Мартовіцька. Вона переконує, що підприємство вивозить абсолютно всі відходи, крім будівельного сміття. Що ж до списку боржників, то Тетяна Мартовіцька підкреслила, що він був складений правильно, адже згідно договіру підприємства мають сплатити за вивезення смітті до 25 числа за попередній місяць. Наприклад, до 25 травня потрібно заплатити за червень, тоді як населення оплачує у 10 числах за попередній місяць. За словами очільниці КАТП-1128, ТРЦ "DEPO'tcenter", станом на 1 травня підприємство мало борг за один місяць. Тобто за відтермінування плетежу на п’ять днів, багатьох підприємців записали до боржників. А конфлікти через невивезення сміття на тому чи іншому мікрорайоні міста виникали ще місяць тому.

Як повідомляв РК, в місті з'являються проблеми із вивезенням сміття регулярно. Того року кілька тижнів не вивозили сміття з контейнерів великих спальних районів міста. Тоді керівництво «Екостайлу» заявило про поломку сміттєвозів і їх орендували в інших містах. 


2644 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.