ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.09.2017 | 17:46

Кропивницький: документи, через які двоє сиріт залишилися без спадщини, оформляли заднім числом

Кропивницький: документи, через які двоє сиріт залишилися без спадщини, оформляли заднім числом

Документи, через які двоє дiтей-сирiт 2001 тa 2002 рокiв нaродження зaлишилися без спaдщини, оформлялися заднім числом. Про це повідомляє кореспондент РК з зали засідання Ленінського районного суду.

Сьогодні, 27 вересня, у Ленінському районному суді розглядали позов сектору  опіки, піклування та усиновлення міської ради до старшої сестри двох неповнолітніх дітей Тамари Чернявської та покупця житлового будинку Євгена Солов’я. У засіданні взяли участь опікуни неповнолітніх дівчат, представник органів опіки виконавчого комітету міськради, представник покупців житла, відповідач Тамара Чернявська. Третя сторона - нотаріуси, які брали участь в оформленні документів на спадщину, були запрошені на засідання, однак до суду не з’явилися.

Як раніше писав РК, двоє сестер, у яких померлa мaтiр, пiсля нaстaння повнолiття можуть зaлишитися без будинку. Пiсля смертi мaтерi їхня стaршa сестрa рaзом з двомa брaтaми вирiшили розпорядитися будинком нa влaсний розсуд i вирученi зa продaж будинку кошти роздiлити мiж собою. Зокремa, брaти нaписaли вiдмову вiд прийняття спaдщини нa користь стaршої сестри, якa оформилa спaдщину нa себе, не зaзнaчивши нотaрiусу про прaво молодших сестер нa житло. Оформивши привaтний будинок нa себе, сестрa його продaлa.

У залі засідання суду старша сестра неповнолітніх дівчат зазначила, що питаннями оформлення документів на спадщину та купівлі-продажу займалась ріелтор Оксана.

«Я оформила довіреність на ріелтора. Її нам порадили знайомі. Я їй повідомляла, що в мене є дві неповнолітні сестри, але вона сказала, що всі питання вирішить законним шляхом. Ріелтор домовлялася з моїми двома братами, щоб вони написали відмову від спадщини, і частиною грошей, отриманих від продажу будинку, розрахувалася з ними. За будинок ми отримали 11 тисяч доларів, однак на руки я отримала лише 1500. Як мені сказала ріелтор, решту вона віддала на погашення заборгованості за комуналку, взяла кошти за власні послуги та приблизно по 500 доларів отримали брати», - зазначила Тамара Чернявська.

Однак у документах, що додаються до справи, суддя Ірина Шевченко знайшла невідповідність у датах. Зокрема заява про прийняття спадщини оформлена тридцятим числом, а письмова відмова від спадщини одного з братів датована 27-м числом. У зв’язку з цим суд вирішив відправити нотаріусам відповідні листи з викликом на судове засідання.

Наступне засідання відбудеться 9 жовтня.

783 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.