ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.08.2017 | 17:40

Кропивницький: Чиї обличчя "вітають" містян з Днем незалежності з білбордів. ФОТО

Кропивницький: Чиї обличчя "вітають" містян з Днем незалежності з білбордів. ФОТО

Напередодні державних свят у Кропивницькому традиційно з’явилася низка білбордів, де політики вітають містян зі святами. Депутати не гребують і поруч з вітальними текстами розміщують власні фотографії. 

Активно вітає мешканців Кропивницького з Днем Незалежності депутат міської ради Олександр Цертій (ВО "Батьківщина"). Білборди з привітанням депутата розміщенні по обидва боки дороги на Ковалівському мосту, а також біля авторинку та  по вулиці Братів Ельворті.

Депутати від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Сергій Калапа та Ігор Голофаєв також вирішили зайвий раз «засвітитися» і посміхаються з білбордів на площі Дружби народів та поруч з Ковалівським парком.

Нардеп Станіслав Березкін був скромнішим і розмістив лише підпис під привітанням. 

Чимало білбордів у місті із привітанням самого Президента України, який напередодні державних свят побував у Кропивницькому. Як повідомляв РК, Петро Порошенко відкрив відремонтоване відділення дитячої обласної лікарні та поспілкувався з військовими.

Централізовано й без персоналій в багатьох регіонах України розмістили вітання на рекламних щитах і низка політичних партій. У Кропивницькому такі білборди орендували всеукраїнська ПП "Наш край" з нейтральним і коротким привітанням та Опоблок - з неоднозначними закидами на кшталт "Незалежність – це підняття пенсій та зарплат".

За інформацію РК, оренда білборда в Кропивницькому на місяць вартує більше двох тисяч гривень, це не враховуючи друк та поклейку реклами. 


2394 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.