ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.08.2017 | 14:10

Кропивницький: активісти мікрорайонів Арнаутове та Никанорівка безкоштовно поїхали на Блакитне озеро. ФОТО

Кропивницький: активісти мікрорайонів Арнаутове та Никанорівка безкоштовно поїхали на Блакитне озеро. ФОТО

Члени квартального комітету та активісти мікрорайонів Арнаутове та Никанорівки відпочили на Блакитному озері в Світловодському районі. Подарував таку поїздку депутат міської ради Вадим Дрига. Про це зазначила голова квартального комітету № 1 Лариса Бардакова у коментарі РК.

«Ми кожного року влітку подорожуємо, завдяки підтримці Вадима Вікторовича. У минулому році їздили у Свято-Миколаївський Лебединський жіночий монастир, перед цим – у Почаївську лавру, Умань та інші туристичні місця. Цього року поїхали на Блакитне озеро. Ми приємно були вражені, адже поруч сосновий ліс, облаштована зона відпочинку для туристів. А вода в озері прозора і має лікувальні властивості», - зазначила жінка. 

За словами Лариси Бардакової, на озеро їздило 18 людей. 

«Це було неймовірно у таку спеку поїхати на озеро. Я рекомендую всім містянам побувати у такому унікальному туристичному місті Кіровоградщини», – підкреслила голова квартального комітету.

1682 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.