ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2018 | 13:08

Кропивницький: 274-ий маршрут стане першим тестовим проектом iз системою електронної оплати проїзду

Кропивницький: 274-ий маршрут стане першим тестовим проектом iз системою електронної оплати проїзду

Першим маршрутом Кропивницького, у якому запровадять систему електронного квитка, стане 274-ий маршрут, який сполучає обласний центр та селище Нове. Про це сьогоднi, 13 червня, повiдомила керiвник прес-офiсу Кiровоградської фiлiї Приватбанку Анжела Дзинзюра пiд час прес-конференцiї .

«Нинi ми знаходимось на стадiї перемовин з мiською радою Кропивницького стосовно впровадження системи електронного квитка у мiстi. Можемо запропонувати двi системи оплати за проїзд: iз використанням QR-коду або ж оплати через POS-термiнал. Беззаперечно, усi системи необхiдно протестувати, аби отримати вичерпну iнформацiю стосовно доцiльностi та масовостi використання електронного квитка. Першим тестовим маршрутом плануємо зробити 274-ий. Уже незабаром у цих автобусах з’являться системи безконтактної оплати», - повiдомила Анжела Дзинзюра.

Точної дати запуску пiлотного проекту системи електронної оплати проїзду у Кропивницькому поки що невiдомо. План реалiзацiї тестового маршруту має ухвалити мiська влада.

760 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.