ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.12.2017 | 17:30

Кропивницький: 27-рiчний демобiлiзований вiйськовий освоїв нову професiю

Кропивницький: 27-рiчний демобiлiзований вiйськовий освоїв нову професiю

З початку року соцiальними послугами центрiв зайнятостi скористались 2161,  у т.ч. 63 iнвалiда-учасника АТО. Про це повiдомили в обласному Центрi зайнятостi. Всього було працевлаштовано 548 осiб учасникiв АТО. На сьогоднi працевлаштовано лише 4 демобiлiзованих бiйця, якi мають iнвалiднiсть.

Одним з них є Станiслав Карпинський – 27-рiчний уродженець Кропивницького, який прослужив у Збройних Силах України 6,5 рокiв.

«У сiчнi 2011 року я пiдписав контракт у нашому 3-ому окремому полку спецiального призначення. Коли почалась вiйна на Сходi – був там з самого початку.Виконував спостережну роботу на Донецькому напрямку. Спочатку був розвiдником-кулеметником групи спецiального призначення, а потiм командиром групи, – розповiв Станiслав. – У вереснi 2016 року отримав мiнно-вибухову травму i 3-тю групу iнвалiдностi: провiв 10 мiсяцiв на лiкарняному лiжку, вчився заново писати й розмовляти. Демобiлiзувався я  26 червня цього року».

Через декiлька мiсяцiв пiсля повернення додому, Станiслав вирiшив влаштуватись на роботу. Самостiйнi пошуки не дали результатiв, тому колишнiй вiйськовий звернувся до Кiровоградського мiськрайонного центру зайнятостi. Оскiльки учасник АТО має вищу освiту у сферi механiки (заочно вчився у м. Харковi на iнженера-дослiдника i отримав рiвень магiстра), фахiвцi вiддiлу органiзацiї працевлаштування населення запропонували чоловiковi спробувати свої сили на ПАТ «Ельвортi».

Тепер Станiслав – майстер продуктової команди пропашних машин дiльницi № 03031 обробки металевих деталей та алюмiнiйових корпусiв. У його пiдпорядкуваннi 30 людей (хоча наразi штат недоукомплектований). До обов’язкiв колишнього бiйця входить контроль за якiстю виконання роботи та своєчасним ремонтом обладнання, а також допомога у адаптацiї новим робiтникам.

 «Я обрав «Ельвортi» за прогресивнiсть та сучаснiсть i можливiсть втiлювати в життя свої знання. Я працевлаштувався наприкiнцi жовтня, тож тепер, через мiсяць роботи, можу висловити вдячнiсть працiвникам центру зайнятостi i моєму новому колективу, якi допомогли адаптуватись до нормального життя»,  – зазначив Сталiслав Карпiнський.

Наразi демобiлiзований учасник АТО планує вдосконалюватись у своїй новiй роботi i продовжити навчання за спецiальнiстю пов’язаною з конструюванням.


170 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.