ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.06.2018 | 16:10

Кропивницький: 19 кращих учнiв НВО №8 отримали спецiальнi стипендiї

Кропивницький: 19 кращих учнiв НВО №8 отримали спецiальнi стипендiї

Спецiальнi стипендiї «За особливi досягнення» отримали 19 кращих учнiв лiцею-школи № 8 у Кропивницькому. Про це йдеться на сайтi мiської ради Кропивницького.

Першочергово передбачалося, що стипендiатами стануть переможцi та призери олiмпiад із базових дисциплiн, МАНу, конкурсу Петра Яцика II-го та III-го етапiв всеукраїнського рiвня. Однак, враховуючи, що серед лiцеїстiв – багато переможцiв мiських олiмпiад, засновники премiї вирiшили заохотити i школярiв. Також спецiальною стипендiєю  нагородили Вiталiя Пахолiвецького, учня 11 класу, який написав музику до гiмну НВО № 8.

«Пiд час навчання я багато працювала над собою i прагнула бути першою. Дякую, що мої старання оцiнили. Це перша в моєму життi стипендiя, яку я використаю на придбання необхiдних книг для подальшого навчання i самовдосконалення», – подiлилася враженнями Софiя Жаданова, учениця 11-Б класу, яка отримала сертифiкат на отримання стипендiї у розмiрi 1500 гривень.
350 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.