ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.05.2017 | 09:50

Кропивницькі спортсмени взяли участь у всеукраїнському забігу з перешкодами «Гонка нації». ФОТО

Кропивницькі спортсмени взяли участь у всеукраїнському забігу з перешкодами «Гонка нації». ФОТО

20-21 травня на території мототреку в Пироговому (Київська область) відбувся забіг з перешкодами «Гонка нації». Учасники випробували свої сили на різні дистанції понад 20, 10, 5 та 3 кілометрів. Крім крутих спусків та підйомів на спортсменів чекали найрізноманітніші перешкоди: підйом на канаті, болото з колючим дротом, колоди та багато іншого.

У забігу взяли участь команди з кропивницького спортивного клубу "Fight Baza": «Fight Bazateam 1», «Fight Bazateam 2» та дві учасниці в індивідуальному забігу.

Кропивницькі  команди бігли 10 кілометрів і подолали понад 20 перешкод. Одну з них очолив секретар міськради, спортсмен Андрій Табалов, іншу – засновник екстрим клубу «Еквітас» Вадим Хрипливий.  Попри над-зусилля над своєю силою волі, всім спортсменам вдалося подолати забіг з перешкодами.  Анастасія Сластьонова, яка з Кропивницького, найпершою впоралася з  дистанцією «Сила духу» на 20 кілометрів серед дівчат, фінішувала одна з перших команда «Fightbagateam 1».

«Це найкраща гонка у якій я брав участь за все життя.  Справжній жорсткий спорт. Забіг на межі фізичних можливостей. Після подоланої дистанції відчув перемогу над собою та неймовірне  задоволення. Це вартувало виснажливих тренувань та витримки бруду, води, фізичної болі. До того ж такі, змагання неймовірно здружили нас, як команду», - зазначив Андрій Табалов.

І додав, що започатковує челендж між спортивними клубами Кропивницького та Кіровоградської області.

«Мені хотілося б, щоб інші спортивні клуби також виставили свої команди на такі змагання. І наступного разу ми з’ясували хто сильніший, хто готує найвитриваліших спортсменів. Адже найкращий  не той, у кого більше м’язів чи жме від грудей, а той хто може подолати перешкоди ті, які ми подолали», - підкреслив Табалов. 

 І додав, що попри зайнятий графік бігає на вихідних, уранці робить зарядку і ходить пішки з дому на роботу та на обід.

 «Якщо немає часу виїхати у зал, то тренуюся дома. Знаєте, я дійшов висновку, що якщо зараз не знайти час на спорт, то потім просто захворієш», - наголошує Андрій Табалов. 2437 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.